Puhasta

KUULA & KORDA. Vene keel tööl

“Vene keel tööl” on vene keele kursus, mis õpetab tööalast suhtluskeelt. Kursus sobib kõigile, kes tulevad vene keelega toime lihtsamates igapäevastes situatsioonides ning soovivad värskendada ja täiendada oma tööalast sõnavara.

Teemad: tutvumine, külaliste vastuvõtmine, telefonikõned, abi palumine ja pakkumine, kohtumiste kokkuleppimine, tooted ja teenused,ametid ja töökohustused, ettevõtte kontaktandmed, ettevõtte tegevusalad, maksetingimused, sooduskampaaniad, tööintervjuu

Võimalik on valida kahe erineva versiooni vahel:

  1. Audio CD ja vihik – Komplekti kuulub raamat ja 1 CD, kuhu on salvestatud kogu õpiku tekst sõnasõnalt eesti ja vene keeles vaheldumisi.
  2. MP3 ja tekstifail – Komplekti kuuluvad allalaetavad teksti ja audiofailid (PDF + MP3 failid), kuhu on salvestatud kogu õpiku tekst sõnasõnalt eesti ja vene keeles vaheldumisi.

NB! Audiokursuse MP3 ja PDF failid on kokku pakitud ZIP-failiks. Kõik nutiseadmed ei pruugi avada kokkupakitud faile! Selleks soovitame laadida failid kõigepealt arvutisse ja sealt tõsta edasi teistesse seadmetesse (nutitelefon, tahvelarvuti vm).

KOHALETOIMETAMINE TASUTA (Eesti piires).
Kaup postitatakse 5 kalendripäeva jooksul pärast tasumist.
Pealkiri: KUULA & KORDA. Vene keel tööl
Koostanud: Svetlana Starikovitš, Kaidi Peets, Jelena Kapura
Teksti lugenud: Pavel Jeremejev, Sheila Süda
Kestus: 75 minutit
ISBN: 978-9949-9096-1-2
Välja antud: 2010, kordustrükk 2016

Kirjeldus

Kuula