Puhasta

KUULA & KORDA. Inglise keel 2

“Inglise keel 2” on inglise keele kursus kõigile neile, kes tulevad inglise keelega toime lihtsamates igapäevastes situatsioonides ning soovivad täiendada oma teadmisi.

Kursus on ideaalseks kaaslaseks välisreisil. Samuti aitab õppematerjal kinnistada keelekursusel saadud teadmisi. Kogu vihiku tekst on eesti ja inglise keeles sõna-sõnalt CD-le salvestatud, mis võimaldab õppida inglise keelt lihtsalt kuulates ja korrates autoroolis, spordisaalis või muu tegevuse kõrvalt.

Kellele: Audiokursus on mõeldud neile, kes on läbinud inglise keele algkursuse ja soovivad oma teadmisi täiendada.

Teemad: palved, pakkumised ja ettepanekud, reisimine lennuki ja laevaga, auto rentimine, ööbimine
hotellis, väljas söömine, tööintervjuu, oma riigi tutvustamine jpm

Võimalik on valida kahe erineva versiooni vahel:

  1. Audio CD ja vihik – Komplekti kuulub raamat ja 1 CD, kuhu on salvestatud kogu õpiku tekst sõnasõnalt eesti ja inglise keeles vaheldumisi.
  2. MP3 ja tekstifail – Komplekti kuuluvad allalaetavad teksti ja audiofailid (PDF + MP3 failid), kuhu on salvestatud kogu õpiku tekst sõnasõnalt eesti ja inglise keeles vaheldumisi.

NB! Audiokursuse MP3 ja PDF failid on kokku pakitud ZIP-failiks. Kõik nutiseadmed ei pruugi avada kokkupakitud faile! Selleks soovitame laadida failid kõigepealt arvutisse ja sealt tõsta edasi teistesse seadmetesse (nutitelefon, tahvelarvuti vm).

KOHALETOIMETAMINE TASUTA (Eesti piires).
Kaup postitatakse 5 kalendripäeva jooksul pärast tasumist.
Pealkiri: KUULA & KORDA. Inglise keel 2
Koostanud: Külli Liebert
Teksti lugenud: Michael Haagensen, Sheila Süda
Kestus: 75 minutit
ISBN: 978-9949-9725-9-3
Välja antud: 2018

Kirjeldus

Kuula