Turismiteenused

Telli meilt eesti-, inglise- või hispaaniakeelne ekskursioon!

Tuur valmistatakse ette just Teie soove arvestades. Ajaloolised faktid vahelduvad lõbusate legendide ja jutukestega kohalike elu-olust nii tänapäeval kui minevikus. 

Ekskursiooni viib läbi pikaaegse kogemuse ja laialdaste teadmistega atesteeritud giid, kes jagab tuuri ajal ka enda ja oma lähedaste isiklikke mälestusi teisest maailmasõjast, kommunismiajast, laulvast revolutsioonist ja elust vabas Eestis. Giid ei esitle ainult ajaloolisi fakte ja lugusid, vaid kutsub osalejaid ka analüüsima, miks eestlaste teekond läbi aja just selliseks kujunes.

Pakume järgnevaid eelnevalt ettevalmistatud ekskursioone:

TALLINNA VANALINN

Kahetunnine jalgsi ekskursioon keskaegses Tallinna vanalinnas. Ekskursiooni ajal külastatakse kahte vaateplatvormi, peatutakse Toomkiriku (soovi korral sissepääs lisatasu eest), Pühavaimu kiriku, Aleksander Nevski Katedraali (sissepääs soovi korral) juures. Ekskursioon läbib ka Raekoja Platsi ja viib vaatama linnamüüri.

Hind alates: 100 EUR

RAKVERE LINNUS

Väljasõit keskaegsesse Rakvere linnusesse, mis sisaldab külaskäiku piinakambrisse, surmatuppa ja põrgusse. Võimalikud peatused Palmse mõisas ja Võsu rannakülas.

Eesti põhjarannik – joad ja pankrannik